• DZIWNÓWEK 2021

•    W tym roku szkolnym bardzo nietypowo, bo już we wrześniu udaliśmy się na zieloną szkołę do Dziwnówka. Grupa była zakwaterowana  w ośrodku wypoczynkowym „Familijni”. Dzieci miały do dyspozycji dwa place zabaw, boisko do siatkówki plażowej, bawialnię „Tuptuś” oraz kryty basen. Na czas pobytu przygotowano dla nas wiele atrakcji, z wszystkich udało się skorzystać, bo dodatkowo towarzyszyła nam wspaniała słoneczna pogoda. Już pierwszego dnia zorganizowano dla nas chrzest morski z różnymi zabawami na plaży, a wieczorem odbył się pokaz magii i iluzji. W kolejnych dniach odbyliśmy pełną przeżyć wycieczkę na poligon w Trzebiatowie, rejs statkiem po morzu i całe mnóstwo spacerów brzegiem morza. Na terenie ośrodka braliśmy udział w różnych aktywnościach – artystycznych, malując wspólnie na folii nadmorski pejzaż czy przy muzyce tańcząc i wesoło śpiewając młodzieżowe przeboje, ruchowych – grając w siatkówkę, cymbergaja, uczestnicząc w Familijnej grze terenowe czy wreszcie korzystając z basenu. Pobyt na zielonej szkole w Dziwnówku był pełen wrażeń i emocji, dostarczył niezapomnianych chwil.

Choć daleko od domu i bliskich czuliśmy się tam wspaniale również za sprawą Gospodarzy, którzy okazali nam niezwykłą serdeczność i życzliwość.