Alma Spei

18.10.2023 08:18
           Dnia 10 września 2023 naszą szkołę odwiedził pracownik Hospicjum Fundacji „Alma Spei” Pan Grzegorz Putyra. Przedstawił i i zachęcił naszych uczniów do działań w VI edycji ”Szkoły z pasją pomagania” 2023/2024. W najbliższym terminie nasi uczniowie wezmą udział w akcjach m.in.- „Listy do św. Mikołaja i w konkursie na Bożonarodzeniową kartkę świąteczną. Zapraszamy do udziału wszystkich chętnych – informacje u opiekunów akcji.

• Bieg Ślimaka

22.10.2022 16:39
      Tegoroczny Bieg Ślimaka połączyliśmy ze zbiórką pieniędzy, które chcemy przeznaczyć na zakup prezentu mikołajkowego dla jednego z podopiecznych Alma Spei. Dzięki życzliwości i hojności całej społeczności szkolnej pozyskaliśmy potrzebną na ten cel kwotę. Bardzo, bardzo dziękujemy za Wasze wielkie serce.
    • Spotkanie z wolontariuszem Fundacji dla Dzieci Alma Spei

22.10.2022 16:20
      Rozpoczynamy działalność SKW w nowym roku szkolnym spotkaniem z Panem Grzegorzem Putyrą z Alma Spei. Podobnie jak w poprzednich latach chcemy prowadzić działania na rzecz Fudndacji i wspierać jej podopiecznych. Mamy nadzieję na życzliwość i wsparcie naszej pracy w najbliższych miesiącach wszystkich, którzy obdarzyli nas zaufaniem do tej pory i liczymy na przyłączenie się innych.
    • Certyfikat - "Szkoła z pasją pomagania"

22.10.2022 16:18
      Dzisiaj podczas gali w Nowohuckim Centrum Kultury odbyło się podsumowanie tegorocznej edycji konkursu "Szkoła z pasją pomagania".
      Nasza Szkoła znalazła się wśród 38 szkół, które spełniły wymagany warunek (min. 40 punktów) i uzyskały certyfikat "Szkoła z pasją pomagania".
      Serdecznie dziękujemy za wspieranie naszych działań. Tak wysoki wynik jest udziałem całej społeczności szkolnej, rodziców oraz środowiska lokalnego.