• PODZIĘKOWANIE DLA SPOŁECZNOŚCI SP W GOSZCZY

21.04.2022 17:02

Dzisiaj zakończyliśmy kolejną akcję pomocy dla dzieci z Hospicjum Alma Spei - "Pieluszka od Zajączka". Dzięki Waszej szczodrości zebraliśmy kosmetyki do pielęgnacji, środki higieny osobistej, pampersy. Już w najbliższym tygodniu wyślemy je do potrzebujących dzieci.

Bardzo dziękujemy za otwarte i wielkie serca.

Pieluszka od Zajączka

21.04.2022 16:29
      Już od jutra rozpoczynamy zbiórkę pieluszek i materiałów higienicznych, którymi zostaną obdarowani podopieczni hospicjum w okresie Świąt Wielkanocnych. Zbiórka w szkole potrwa do 20 marca 2022r.
      Serdecznie zapraszamy i już dziękujemy za wsparcie naszych działań również w tej akcji.

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

05.01.2022 20:18

AKCJA CHARYTATYWNA SKW NA RZECZ ALMA SPEI

• „Bo radość jest w dawaniu!”

19.01.2022 20:48

Zbiórka żywności i chemii gospodarczej zakończona. Akcja trwająca przez pierwsze tygodnie listopada pozwoliła zgromadzić wiele produktów. Dziś mieliśmy sporo pracy, żeby przygotować i zabezpieczyć  wszystko do transportu. Robiliśmy to z ogromną satysfakcją, że naszą działalność wsparło tylu ludzi dobrej woli. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję!