Działalność SKW na rzecz Alma Spei

16.05.2022 22:28
      Zapraszamy do obejrzenia filmiku, który jest zapisem naszych działań jakie podjęliśmy w ostatnim roku szkolnym na rzecz Hospicjim dla Dzieci Alma Spei. Montaż jest wynikiem pracy ucznia klasy 8 - Adama BILSKIEGO.

Link do filmiku:

Organizujemy pomoc dla zwierzaków ze schroniska

15.05.2022 16:32
      W MAJU ORGANIZUJEMY POMOC DLA ZWIERZAKÓW ZE SCHRONISKA
      Organizujemy zbiórkę dla psów i kotów ze schroniska dla zwierząt. Najbardziej potrzebne produkty:
      * karma sucha i mokra
      * koce, pościel, ręczniki (używane)
      *płyny do mycia naczyń
      * płyny do mycia podłóg
      * obroże, smycze
      * podkłady higieniczne
      W naszej Szkole będziemy gościć pracowników schroniska dla zwierząt, którzy spotkają się z uczniami, przeprowadzą prelekcje i odbiorą dary.
      Bardzo prosimy o dołączenie się do zbiórki. Pokażmy, że los bezdomnych zwierząt nie jest nam obojętny.

Akcja POMOC dla UKRAINY

15.05.2022 07:49

W ramach akcji POMOC dla UKRAINY przez cały czas na terenie Szkoły prowadzimy zbiórkę żywności o długim okresie przydatności do spożycia oraz artykułów higienicznych i środków czystości. Wszystkie produkty i artykuły przekazujemy do lokalnego banku zbiórki prowadzonego przy CKiP w Baranówce. Na bieżąco aktualizujemy listę potrzebnych środków i umieszczamy ją na FB SKW oraz plakatach informacyjnych.

Konkurs - DOMEK DLA SIKORKI

15.05.2022 08:19

W marcu zorganizowaliśmy konkurs – DOMEK DLA SIKORKI, w którym uczniowie mogli wygrać budkę lęgową dla sikorki i zawiesić ją w wybranym dla siebie miejscu. Wystarczyło odpowiedzieć na jedno pytanie o treści:

Sikora to ptak z rodziny:

krukowatych
      wróblowatych
      czaplowatych.

Losowanie zwycięzcy odbyło się 1 kwietnia, nagroda trafiła do uczennicy
      klasy 3Oliwii LIBERY.

GRATULUJEMY!

• DZIECI DZIECIOM

21.04.2022 16:48
      Szanowni Państwo,
      odpowiadając na apel. Szkoła włączyła się w pomoc dla UCHODŹCÓW. Bardzo prosimy, w miarę możliwości, o wsparcie naszych działań. Poniżej zamieszczamy listę najpotrzebniejszych na tę chwilę artykułów: Środki opatrunkowe, leki (przeciwbólowe, krople do nosa, coldrex, leki na zaburzenia żołądkowe), indywidualne apteczki medyczne, kosmetyki dla dzieci i dorosłych, pasty do zębów, szczoteczki, sucha żywność, ( konserwy, dżemy – długa data ważności), artykuły higieniczne i spożywcze dzieci – od 3 m-ca do 2 lat (obiadki, mleko, słoiczki dla dzieci, pieluchy dla dzieci);
      Artykuły można gromadzić w pojemnikach przy wejściu do szkoły. Dziękujemy