• III Rodzinny Bieg Ślimaka

• II Rodzinny Bieg Ślimaka

W niedzielne popołudnie, przy niesprzyjających warunkach pogodowych( niska temperatura i silny wiatr) udało nam się zgromadzić "miłośników " biegania na II Rodzinnym "Biegu Ślimaka". Wybór nazwy "Bieg Ślimaka"  nie bez przyczyny ma zachęcić "mniej" wprawnych biegaczy sugerując wolny, spokojny, a co najważniejsze o relaksowym dystansie bieg. Dla dzieci biorących udział w biegu ważniejszy jest od rywalizacji w swojej grupie wiekowej  udział własnego rodzica, siostry czy brata. Organizatorów bardzo cieszy udział biegaczy grupie" dwadzieścia plus" . Czasami uczestniczą oni  przełamując opory  wynikającymi z dłuższej przerwy w bieganiu. Stają się przykładem dla dzieci potwierdzając jak ważny jest aktywny sposób spędzania czasu wolnego. Miła atmosfera i duch Fair Play pozwala zachęcić coraz większą ilość uczestników. Rywalizacja była prowadzona w trzech grupach wiekowych z podziałem na płeć. W grupie wiekowej -uczniowie młodsi( klasy I-III) zwycięzcą został WIKTOR DEJ (najmłodszy uczestnik biegu).

Grupa uczniów starszych-dziewczęta I miejsce-Letycja Kozar

II miejsce- Karolina Łopata

III miejsce-Karolina Hołda
          Grupa uczniów starszych -chłopcy I miejsce-Kacper Dutkiewicz

II miejsce -Paweł Leszczyński

III miejsce-Marcin Krzyworzeka;

Grupa "dwadzieścia plus" kobiety I miejsce -Karolina Wcisło

II miejsce-Anna Dutkiewicz

III miejsce ex aequo Maria Pęchalska i Małgorzata Łopata;

Grupa "dwadzieścia plus" mężczyźni I miejsce-Jakub Królik

II miejsce-Artur Janeczek

III miejsce-Mirosław Dej;

Po wręczeniu medali wszyscy uczestnicy (23 uczestników) spotkali się przy ognisku z kiełbaskami i kubku gorącej herbaty z sokiem malinowym. Już dzisiaj zapraszamy na kolejną edycję "Biegu Ślimaka"