• Festyn 2017

• PIKNIK RODZINNY 2017

Błękitne niebo, ciepłe promienie wiosennego słońca, delikatny wiatr… Te trzy elementy sprawiły, że   kolejny już Festyn Rodzinny, który odbył się  w niedzielę

28 maja na terenie obiektów rekreacyjno – sportowych  Szkoły Podstawowej w Goszczy, był bardzo udany.

Organizatorzy imprezy – Rada Rodziców oraz nauczyciele przygotowali wiele atrakcji „coś dla ducha i  coś dla ciała”. Z pewnością największą atrakcją były występy dzieci.  Wielkim zainteresowaniem cieszyły się dmuchane zjeżdżalnie oraz stanowisko malowania buziek, na którym dziecięce twarze zmieniały się w tygryski, motylki i inne cuda. Podczas pikniku mali i duzi  mieszkańcy chętnie brali udział w zorganizowanych dla nich grach i zabawach sportowych prowadzonych na boisku szkolnym. Jak zwykle największym powodzeniem cieszyły się loteria fantowa z wieloma atrakcyjnymi nagrodami oraz aukcja prac plastycznych dzieci. Ciekawość wzbudzały pokazy strażackie miejscowej OSP. Aby nie zabrakło sił do zabawy,  posilić się można było kiełbasą z grilla lub pysznym ciastem, a na ochłodę lodami.

Z pewnością każdy uczestnik mógł znaleźć coś dla siebie. Najmłodsi uczestnicy z wielkim zaangażowaniem i radością brali udział w grach i zabawach. Całą atmosferę umilała muzyka. Była to świetna okazja na wspólne spędzenie niedzielnego popołudnia w gronie rodzinnym. Pogoda sprzyjała, słońce świeciło, zabawie, tańcom i swawolom nie było końca. Dzieci niestrudzenie biegały, skakały na dmuchańcach, uczestniczyły w konkursach, a uśmiech nie znikał z ich twarzy. Mamy nadzieje, że ten dzień dał im wiele radości i na długo pozostanie w ich pamięci. Dziękujemy tym starszym i młodszym za uczestnictwo w festynie. Dla wszystkich organizatorów była to wielka przyjemność sprawić radość milusińskim.