• Gminne Igrzyska 2014

• XXV G M I N N E   I G R Z Y S K A   S P O R T O W E

Po raz piąty uczniowie Szkoły Podstawowej w Goszczy odnieśli sukces zwyciężając w rywalizacji sportowej na Gminnych Igrzyskach Sportowych w Luborzycy. Uczniowie rywalizowali w sześciu konkurencjach sportowych zdobywając 14 medali i 3 puchary (klasyfikacja ogólna, puchar Wójta w turnieju ringo i puchar dla najlepszej drużyny).

Medale zdobyli:

-Klaudia Chorągwicka -2 złote ( przeciąganie liny i turniej ringo) i 1 brązowy (bieg na 400m) ;

-Jakub Królik- 2 złote ( bieg na 60m i skok w dal);

-Elżbieta Machnik- 1 złoty (przeciąganie liny), 1 srebrny (skok w dal) i 1 brązowy (bieg na 60 m);

-Sandra Gregier -1 złoty  (przeciąganie liny) i 1 srebrny (rzut piłką lekarską);

-Krystian Czekaj -1 złoty (turniej ringo);

-Gabrysia Bełzowska -1 złoty (przeciąganie liny)

-Karolina Kisiel -1 brązowy ( rzutki do tarczy);

-Kacper Wydrzyński -1 brązowy (rzutki do tarczy).

W sumie uczniowie wywalczyli  96 punktów, wyprzedzając II- gą drużynę w rywalizacji ogólnej o 12 punktów .

Gratulujemy zwycięstwa!!!