• SÓL K. ŻYWCA 2017

• W dniach od 27.11-2.12.2017r dwudziestu pięciu uczniów naszej szkoły przebywało na "Zielonej szkole" w Soli k/Żywca. Przebywaliśmy i stołowaliśmy się  w budynku TPD w Soli.W pierwszych dwóch dniach zdobyliśmy trzy szczyty Beskidu Żywieckiego- Łysicę, Kłokocz i Polanę.Wycieczki te odbywały się już w scenerii zimowej.Uczniowie nasi brali udział w trzech wieczorach filmowych ( filmy pt"Hotel dla psów","Królewna Śneiżka", "Wyprawa do wnętrza ziemi"),które dostarczyły wielu emocji.Uczestniczyli  w przeglądzie talentów gdzie uczniowie Piotr Wydzryński i Zuzanna Dutkiewicz bezapelacyjnie wyprzedzili uczniów ze szkoły 129 na osiedlu "Na wzgórzach"zajmując I miejsca.W następujących dniach odbyły się dwie ciekawe  wycieczki-całodniowa do Studia Filmów Animowanych w Bielsku Białej, po drodze odwiedzając "Starą Chałupę" w Milówce. Druga do "Mokro Centrum Nauki-Naukotechnika" w Świnnej k/Żywca zakończonej zwiedzaniem ciekawych miejsc Żywca.Cały bogaty program ( w tym dwie dyskoteki-jedna Andrzejkowa z wróżbami)w połączeniu z wybornym cztero posiłkowym wyżywieniem sprawiły, że wszyscy uczestnicy wyrazili chęć uczestnictwa  w następnym,podobnym turnusie organizowanym w Soli.